kabiny sanitarnekabiny wckabiny toalety kabiny systemowe
kabiny sanitarne

  • System ścian działowych do pomieszczeń sanitarnych - kabiny systemowe wc.

Kabiny sanitarne z laminatu HPL - toaletowe , prysznicowe i inne.

Sanikab to wiodący dostawca okuć do kabin sanitarnych WC wykonanych z wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz aluminium. Oferujemy kabiny sanitarne WC z HPL, uchwyty łazienkowe (z powłoką antybakteryjną) dla osób niepełnosprawnych, poręcze, wieszaki, wiszące półki, szafki systemowe, ławki oraz wiele innych produktów. Nasze kabiny toaletowe, szafki i akcesoria do nich spełniają wszelkie wymogi sanitarne, aby stanowić wyposażenie przebieralni, sal gimnastycznych, szpitali oraz szkół. Dostępne w naszym asortymencie kabiny WC są także idealne dla przedszkoli. To najlepsze rozwiązanie dla najmłodszych, zapewniające bezpieczne korzystanie z toalety. Kabiny przedszkolne cechują się znacznie mniejszym rozmiarem, aby były one dopasowane do wzrostu i wieku ich użytkowników. Wszystkie kabiny WC systemowe mogą być umieszczane zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i mokrych.

Sprawdzone kabiny systemowe

We wszystkich pomieszczeniach usługowych bądź placówkach szkolnych muszą być zapewnione odpowiednie warunki sanitarne. Kabiny do toalet powinny więc spełniać normy bezpieczeństwa oraz higieny – tylko takie wyposażenie gwarantuje sprawne użytkowanie. Naszym klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania w postaci kabin systemowych do WC, a także kabin WC z HPL (kabiny giszetowe), które są gwarancją najwyższej jakości wyposażenia łazienkowego. Oferowane przez nas kabiny sanitarne wykonane z laminatu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie substancji chemicznych (w tym na wielokrotne odkażanie). Jest to szczególnie ważne, jeśli z toalety mają korzystać dzieci. Ponownie więc udowadniamy, że kabiny WC z HPL będą odpowiednie do przedszkoli, gdzie sterylność pomieszczeń jest istotna, a ryzyko zniszczenia akcesoriów bardzo wysokie. Przenośne kabiny sanitarne, z racji wspomnianych właściwości materiału, znajdują zastosowanie także w wielu znacznie bardziej uczęszczanych miejscach. Toalety systemowe np. w centrach handlowych mogą być regularnie poddawane procesom dezynfekcji bez obaw o ich uszkodzenie.

Przegrody prysznicowe i nie tylko!

Oferujemy nie tylko kabiny toaletowe, ale także przegrody prysznicowe i kabiny natryskowe HPL, które świetnie sprawdzą się w łazienkach hal sportowych czy sal gimnastycznych. Przenośne kabiny sanitarne w łatwy sposób można dopasować do specyfikacji danej przestrzeni – wszędzie tam, gdzie pozwala na to odpływ. Producenci kabin sanitarnych dbają o to, by spełniały one wszelkie standardy i były jak najbardziej funkcjonalne. Dzięki temu z dostępnych na rynku modeli można dopasować elementy idealne pod dane wnętrze.

Poniżej znajdziecie Państwo zdjęcia naszych kabin sanitarnych, w których zastosowaliśmy system ścian z powłoką HPL. Informacje o przyjętych rozwiązaniach takich jak: regulowane podstawy, użyte zaciski, obrzeża, połączenia, zawiasy, uchwyty i zamki, znajdziecie także w naszym katalogu. W razie dodatkowych pytań służymy pomocą. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą kabin sanitarnych, toaletowych i prysznicowych.


kabiny systemowe

kabiny sanitarne
kabiny sanitarne
kabiny sanitarne
kabiny wc
kabiny wc
kabiny wc
kabiny_wc
kabiny_wc
kabiny_wc
kabiny_toalety
kabiny_toalety
kabiny_toalety
kabiny
 
Pozycjonowanie Projektowanie stron - Copyright © Sanikab - 2020. Okucia do kabin | Uchwty | Kabiny sanitarne | O firmie | Kontakt
Licznik: 03473
wc