kabiny sanitarnekabiny wckabiny toalety kabiny systemowe
kabiny sanitarne

  • Okucia do kabin sanitarnych - system "VISA"

Okucia ze stali nierdzewnej do kabiny prysznicowej oraz WC

Wiemy, jak istotną rolę odgrywają odpowiedniej klasy komponenty łazienkowe. Dbając o najwyższe standardy, przygotowaliśmy dla naszych Klientów rozwiązania, które wpłyną na jeszcze sprawniejsze, a także bezpieczniejsze korzystanie z łazienek prywatnych i publicznych. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju akcesoria pomocne w montażu elementów łazienkowych, w tym okucia do kabin toaletowych czy kabin sanitarnych. Specjalizujemy się w sprzedaży uchwytów, gałek, łączników oraz zawiasów, a także pozostałych okuć do kabin HPL ułatwiających zarówno montaż, jak i korzystanie z toalet czy pryszniców. Oferowane przez nas okucia kabin WC są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Przekłada się to na trwałość każdego okucia. Stal nierdzewna jest także niewrażliwa na chemiczne środki czyszczące i dezynfekujące.

Okucia do wszystkich kabin

Postaw na sprawdzone rozwiązania – dostępne w naszej ofercie okucia do zabudów sanitarnych i kabin toaletowych to gwarancja niezawodnych komponentów niezbędnych w każdej łazience, zarówno prywatnej, jak i publicznej. Okucia do kabin sanitarnych – do WC, przebieralni czy prysznica – z racji tego, że są wykonane z HPL, doskonale sprawdzą się m.in. w szkołach, na basenach, siłowniach, w centrach handlowych czy urzędach. Można je wygodnie czyścić, a do tego zapewniają maksymalny komfort użytkowania toalet. Okucia do kabin WC lub innych kabin sanitarnych z HPL mają jeszcze wiele innych zalet. Niezwykle minimalistyczne w swoim wyglądzie okucia do kabin są mocne i stabilne, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas – ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku kabin we wspomnianych budynkach użyteczności publicznej. Szczególnie polecamy okucia do kabin WC w formie zamka, który informuje, czy dana toaleta jest zajęta w danym momencie, a także praktyczne okucia do kabiny prysznicowej idealne do szatni sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych okuć do kabin.

Okucia do kabin sanitarnych - system VISA


Okucia do kabin sanitarnych

Sanikab jest wiodącym dostawcą systemów:
kabiny sanitarne, kabiny wc, kabiny toalety oraz kabiny systemowe.
kabiny_sanitarne
 
Pozycjonowanie Projektowanie stron - Copyright © Sanikab: okucia do kabin wc, okucia do kabin sanitarnych, okucia ze stali nierdzewnej, okucia do kabiny prysznicowej - 2020. Okucia do kabin | Uchwty | Kabiny sanitarne | O firmie | Kontakt
Licznik: 02444
wc