PARĘ SŁÓW

O NAS

Historia firmy Sanikab rozpoczęła się 17 lat temu jako dostawca elementów do montażu kabin systemowych w pomieszczeniach sanitarnych. Po kilku latach staliśmy się wiodącą firmą w tym segmencie.

Słuchaliśmy naszych klientów, projektantów, inwestorów i zmienialiśmy nasze wyroby tak aby produkt finalny był na najwyższym poziomie i spełniał wymagania rynkowe. Nasze okucia Visa zostały dobrze przyjęte na rynku krajowym jak i zagranicznym i pracują na obiektach komercyjnych do dnia dzisiejszego bez usterek.

DALSZY

ROZWÓJ

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na dalszy rozwój naszej firmy i rozszerzyć o produkcję i montaż systemów kabin które maja zastosowanie w pomieszczeniach suchych i mokrych.

Dużą zasługę w rozwoju naszej firmy miała firma GreenPanel która została naszym przedstawicielem i wykonawcą większości naszych zleceń i stała się jedną z marek naszej firmy.

Na rynku znane są nasze systemy kabin wc Morus , Quercus , Sorbus, Pinus , kabiny przedszkolne Malus , Betula, jak i kabiny prysznicowe Acer , Fagus , Almus , Glass . Naszych klientów zaopatrujemy w inne ciekawe produkty które proponowane są przez projektantów i które prezentujemy w dalszej części naszej strony.

Kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu!